Zmiękczacze wody EcoWater

Nowoczesny dom to połączenie oszczędności i ekologii z bezpieczeństwem i komfortem. Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia domu jednorodzinnego są nowoczesne zmiękczacze wody, dzięki którym można zapewnić swojej rodzinie to, co najważniejsze.

Nowoczesna obsługa

Innowacyjne zmiękczacze wody EcoWater to zintegrowany system, który pozwala na komfortową i intuicyjną obsługę. Mamy tutaj specjalny monitoring, dzięki czemu można kontrolować pracę urządzenia za pośrednictwem swojego smartfonu czy tabletu, niezależnie od tego, w jakim miejscu aktualnie się znajdujemy. Wszystkie niezbędne informacje wyświetlane są na łatwym do odczytania panelu online, więc można swobodnie doglądać urządzenie. To wysokiej jakości urządzenia, które same reagują w momencie, gdy pojawi się usterka. Użytkownik zostaje o tym powiadomiony za pomocą wiadomości SMS albo e-mail. To pełna wygoda, innowacyjność i nowoczesność, dzięki której można chronić swój dom w najlepszy sposób. Producent zapewnia także serwis online, a więc nie trzeba tracić czasu na załatwianie formalności. Każda naprawa dokonywana jest szybko i sprawnie. Wiemy doskonale, jak ważne są chwile spędzone z rodziną, dlatego oferujemy zmiękczacze wody, jakie nie wymagają zbyt wielkiej ingerencji użytkownika.

Oszczędzaj i wydawaj na przyjemności

Zamiast kupować kolejne produkty do zmiękczania wody w pralce, zmywarce czy odkamieniacz do czajnika, płacić za naprawy czy wymieniać zniszczone przez kamień sprzęty, lepiej przeznaczyć swoje domowe fundusze na przyjemności dla całej rodziny. Stosując zmiękczacze wody EcoWater taki plan można wcielić w życie. Nasze urządzenia to aż do 20% mniej strat energii, ponieważ chronimy instalacje i urządzenia grzewcze przed kamieniem kotłowym, oraz aż 60% mniejsze zużycie detergentów. Zmiękczacze wody mają także taką zaletę, że nie pojawiają się osady i zabrudzenia w kabinach prysznicowych, armaturze, zlewie czy w czajniku. To nie tylko oszczędność na środkach czyszczących, ale także spora oszczędność czasu, gdyż nie trzeba tutaj nieustannie sprzątać.

Zalety dla całej rodziny

Nowoczesne zmiękczacze wody EcoWater to także sporo korzyści dla domowników, którzy chcą zadbać o swoją urodę. Skuteczne zmiękczenie wody oznacza piękne włosy, które staną się wreszcie miękkie i błyszczące i nie trzeba będzie w tym celu nakładać żadnych odżywek. Znikną także zaczerwienienia czy problemy z podrażnieniami skóry. Warto także na nowo odkryć miękkość swoich swetrów czy ręczników. Miękka woda sprawi, że z przyjemnością będziemy się nimi otulać.